uxcell Лизгачки Т Слот Ореви, М3 Половина Круг се Тркалаат во мрежата на Т-Орев за 2020 Серија Алуминиумски Истиснување Профил, Јаглероден Челик Никел-Позлатен, Пакување
Свеж

uxcell Лизгачки Т Слот Ореви, М3 Половина Круг се Тркалаат во мрежата на Т-Орев за 2020 Серија Алуминиумски

DEN 167.76

Достапно е за нарачката

Изработена од јаглероден челик,имаат висока цврстина, површината е Никел позлатен или Цинк позлатен за добра рѓа отпор.Се користи за Т-слот алуминиумски профил 20x20 серија.Лесно да се тркалаат во Т слот на алуминиумски профил.Пакет содржина : 10 компјутери x T-Ореви. 2020 Серија Алуминиумски Профил Т-Ореви широко се користат за градење на индустриски алуминиумска рамка структури, 3 D принтери, CNC Рутери, ЦПУ ласерски секачи, Роботика Проекти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.