MroMax M10 Круг Приклучок Ореви, Јаглероден Челик Цевки Орев 8mm/0.31 инчен Должина,Пакување од 10
Свеж

MroMax M10 Круг Приклучок Ореви, Јаглероден Челик Цевки Орев 8mm/0.31 инчен Должина,Пакување од 10

DEN 256.56

Достапно е за нарачката

✅【ДИМЕНЗИЈА】- Навој Големина : M10; Конец теренот : 1.5 mm/0.06 "Целокупната дијаметар : 30мм/1.18 "; вкупна висина : 8mm/0.31 ". ✅【МАТЕРИЈАЛ】- Овие Палецот Ореви направени од јаглероден челик, носат-отпорен и издржлив да ја користите. ✅【ПРЕДНОСТ】- за Да го отворите и затворите воздух кутија покрие без алатки.Ова им олеснува на затегнување со рака, најчесто се користат во електрониката апликации. ✅【Функција】- Заеднички на 19d печатач кревети, алатни машини, кабинети, алатка кутии, и одлична за создателот проекти и работи кои треба брзо да се прилагоди.Работи со завртки, studs и завртки. ✅【ПАКЕТ СОДРЖИНА】- 10 x Knurled Ореви.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.