MroMax Лизгачки Т Слот Ореви М5 Навој Половина Круг се Тркалаат во мрежата на Т-Орев за 20x20 Серија Алуминиумски Истиснување Профил Јаглероден Челик е оближена со Цинк С
Свеж

MroMax Лизгачки Т Слот Ореви М5 Навој Половина Круг се Тркалаат во мрежата на Т-Орев за 20x20 Серија Алуминиумски

DEN 136.56

Достапно е за нарачката

✅【ДИМЕНЗИЈА】- Навој Големина : M3; вкупна должина : 10мм/0.39 "; вкупна Ширина : 5mm/0.20 ". ✅【МАТЕРИЈАЛ】- Направен од висок квалитет на јаглероден челик, овие ореви имаат висока цврстина и долг животен век површината е оближена со цинк за добра рѓа отпор и подобри перформанси. ✅【Функција】- Тие можат да бидат директно во алуминиумска слот дупка во било на собранието пост, назад пролет топката може да се зацврсти својата позиција која направи инсталацијата е многу едноставен и сигурен. ✅【Апликација】- 20x20 Серија Јаглероден челик Профил Т-Ореви широко се користат за градење на индустриски алуминиумска рамка структури, 3 D принтери, CNC Рутери, ЦПУ ласерски секачи, Роботика Проекти. ✅【ПАКЕТ СОДРЖИНА】- 10 PCS x М3 Т - Ореви.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.