FarBoat 100Pcs М3 Т Слот Орев Fastener 2020 Серија Европскиот Стандард Никел-Обложено Хардвер за Алуминиумски Профил
Свеж

FarBoat 100Pcs М3 Т Слот Орев Fastener 2020 Серија Европскиот Стандард Никел-Обложено Хардвер за Алуминиумски

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

????Име на производ : Т-орев.Дознај повеќе детали информации ОПИС на ПРОИЗВОДОТ, ве молиме!Far Boat обезбедува различни видови на завртка ореви, и секогаш постои една за вас. ????2020 серија М3 ореви.Вкупната големина : 6×4.5×4.3 mm(L×W×H). ????Премиум Материјали : прибор за високи перформанси 4.8 јаглероден челик и површината е никел-позлатен, тие се rustproof, носат resiatant, цврсти и издржливи. ????Често се користи за : Изградба на индустриска алуминиумска рамка структури, 3 D принтери, CNC рутери, ЦПУ ласерски машина и Робот проекти и така натаму. ????Пакет Содржина : 100 × М3 Т слот ореви.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.