Чекан Капка-во М5 Т Орев за 20mm Т-Слот/V-Слот Алуминиум Extrusions (Пакување од 500)
Свеж

Чекан Капка-во М5 Т Орев за 20mm Т-Слот/V-Слот Алуминиум Extrusions (Пакување од 500)

DEN 1320.00

Достапно е за нарачката

Компатибилен со : Misumi 5 Серија, Openbuilds V-Слот, Openbuilds C-Зрак, и други стандардни 20mm алуминиум extrusions со 6mm слот.Може да се падна во слотот за пост-собрание.M5-0.8 конец; никел-обложено челик.Доаѓа во пакување од 200 ореви.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.