300Pcs 2020 Серија Т Ореви, М3 М4 M5 Чекан Главата Fastener Пад на Т Слот Орев Асортиман Комплет со Организирање на Кутија за Алуминиумски Профил - Јаглероден Челик Никел Позла?
Свеж

300Pcs 2020 Серија Т Ореви, М3 М4 M5 Чекан Главата Fastener Пад на Т Слот Орев Асортиман Комплет со Организирање

DEN 431.76

Достапно е за нарачката

【За Производи】2020 Серија Чекан Главата Fastener Пад на Т Слот Орев Асортиман Комплет со Пластични Случај за Алуминиумски Профил.М3 М4 M5 вкупно 3 често користените димензии може да ги исполни вашите различни потреби. 【Високо Квалитетен Материјал】Никел позлатен јаглероден челик, кој има добра отпорност на корозија во лоша средина.Тие имаат супериорен ' рѓа отпор и одличен оксидација отпор, која може да бидете сигурни дека долго време користење. 【Широка Примена】Овие 2020 Серија Т Ореви може да се широко се користат во Алуминиумски Профил, како што се 3 D печатач, градежната индустрија алуминиумска рамка структура, ЦПУ ласерски машина за сечење, CNC рутер, робот проект, итн. 【Тоа КАКО ДА го КОРИСТИТЕ】- Т-орев се поставени директно во профилот ритам.За време на процесот на инсталација, тоа може да биде автоматски поставен и ја заклучи.Тоа е добар помошник за инсталирање на профилот како што се делови агол парчиња.Според различни профили, мило ширина и инсталација барања, можете да изберете соодветна големина и спецификации за да ги задоволи вашите потреби. 【Функција】 Чекан главата пад на Т слот ореви асортиман комплет, Тие можат да бидат директно во алуминиумска слот дупка во било на собранието пост, назад пролет топката може да се зацврсти својата позиција која направи инсталацијата е многу едноставен и сигурен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.