5pcs Т Слот Ореви, Црна Оксидација М8/10 Теми Т Лизгачки Ореви се вклопуваат Во Т-Слотови во машинската Маси(M10)
Свеж

5pcs Т Слот Ореви, Црна Оксидација М8/10 Теми Т Лизгачки Ореви се вклопуваат Во Т-Слотови во машинската Маси(M10)

DEN 503.76

Достапно е за нарачката

45 # челик Т-слот орев е направен од 45 челик со црна оксидација третман на површината, која има карактеристики на висока цврстина, висока сила и издржливост.Предност Т-слот ореви им овозможи на корисниците да додадете тела на тела без демонтирање постојните тела.Лесно да се инсталира Постојат два опционални теми, М8 / M10, мерење 100g и 138g односно, кои се лесно да се инсталира и користи.Спречи studs од испакнати дното на Т-слот орев е staked да се спречи студ од испакнати.Апликација-Тоа е широко се користат во мрежата на Т-слот за алуминиумски профили за да се поврзете на другите делови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.