25 Количина #8-32 x 1/4 од не ' Рѓосувачки Челик Три Prong Tee Ореви (BCP1019)
Свеж

25 Количина 8-32 x 1/4 од не ' Рѓосувачки Челик Три Prong Tee Ореви (BCP1019)

DEN 310.80

Достапно е за нарачката

За користење на надворешно навој #8 објект кој има 32 конци по инч.Пакетот содржи 25 парчиња.Висина : .25".Ширина : .708".Нерѓосувачки челик нуди најдобри отпорност на корозија во која било средина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.