МАГ-Insole/Големи Магнетни Табани со Кинески ACCPRESSURE Поени за Масажа
Свеж

МАГ-Insole/Големи Магнетни Табани со Кинески ACCPRESSURE Поени за Масажа

DEN 360.00

Достапно е за нарачката

Стимулирам Твоите Нозе, и да се Зголеми Циркулацијата Со Магнети.Го Стимулира Вашиот Целото Тело Со Accupressure Точка Масажа Дупчиња Во Образите.Рефлексологија и Релаксација во Вашиот Чевел Insert (внеси).Ублажување Уморни Болка Нозе Со Зацврсна Масажа.Стимулирам вашиот Целото Тело.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.