EuisdanAA Пластични Круг Не се Лизга Стакло Табела Цртичка Мат Подлога 18mm Кол 50Pcs(Alfombrilla де tablero де меса де vidrio antideslizante redonda де plástico 18 мм де diámetro 50 piezas
Свеж

EuisdanAA Пластични Круг Не се Лизга Стакло Табела Цртичка Мат Подлога 18mm Кол 50Pcs(Alfombrilla де tablero

DEN 263.76

Достапно е за нарачката

Боја : Clear; Пакет Содржина : 50(+/-2%)Компјутери x Стакло Табела Не се лизга Подлога.Материјал : Мека Plastic.Net Тежина : 23g.Име на производ : Стаклена Маса Не се лизга Подлога(Nombre del producto : almohadilla antideslizante де меса де vidrio.Големина : 18x2mm/0.7"x0.08"(D*T)(Tamaño : 18x2mm / 0.7"x0.08" (D * T).Euisdan AA Пластични Круг Не се Лизга Стакло Табела Цртичка Мат Подлога 18mm Кол 50 Pcs This Стакло Табела Не се лизга Подлога е направен од мек?пластичен материјал во јасна боја, круг мат, може да се спречи стакло од грандиозна ефикасно.Компактен дизајн, лесна тежина, тоа е лесно за вас да се одржи помеѓу стаклото и маса.Одличен додаток за секојдневниот живот.Опис на Spanish Alfombrilla де tablero де меса де vidrio antideslizante redonda де plástico 18 мм де diámetro 50 piezas Color : claro; Contenido del paquete : 50 (+/- 2%) piezas x almohadilla antideslizante став меса де vidrio Material : plástico blando Peso neto : 23g Nombre del producto : almohadilla antideslizante де меса де vidrio Tamaño : 18x2mm / 0.7"x0.08" (D * T).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.