ADER СПОРТСКИ СТОКА Тежина Оџакот Адаптер Плочи - 5lb & 2 x 2.5 lb
Свеж

ADER СПОРТСКИ СТОКА Тежина Оџакот Адаптер Плочи - 5lb & 2 x 2.5 lb

DEN 400.80

Достапно е за нарачката

2.5 lb (2 парчиња) & 5lb додавање на тежина оџакот адаптер плочи.Додека 2 водич прачки се 5" за разлика од центар до центар. 3 водич barrell врвот плоча.Работи со Marcy, Телото Занает, Тело, Цврст, Мулти Спорт, Господар фитнес и СЛ 90% од дом салата со тежина оџакот систем.Бродови на сите 50 Држави, APO, FPO, и P. O. Кутија.Овие специјално дизајнирани за 2,5 Кг и 5 Кг адаптер плочи можат да бидат наредени 2-3 висока.Најдобар дизајн на пазарот.Направени од рециклирани гума, гума.Ако сте чувствителни на латекс, ве молиме да не купи.Брод од 2-7 дена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.