MroMax 30Pcs Тапацир Нокти, Tacks 0.75 Главата Кол Железо Гроздобер Стил Метал Круг Палецот Притисни Копчиња 0.91 Висина за Мебел Декорација Стол Хардвер Плута Табла Троседот H
Свеж

MroMax 30Pcs Тапацир Нокти, Tacks 0.75 Главата Кол Железо Гроздобер Стил Метал Круг Палецот Притисни Копчиња

DEN 189.36

Достапно е за нарачката

【ГОЛЕМИНА】- Вкупна Висина : 23mm/ 0.91"; Глава Дијаметар : 19mm/ 0.75"; Капа Висина : 7mm/ 0.28". 【МАТЕРИЈАЛ】- Направен од висок квалитет на Железо материјал, површината со Electroplating, мазна на допир, фирма и не брус, силен и здрав, не е лесно да ги кородираат, површината е светла како нов и покрај долгорочно складирање. 【ПАМЕТНИ АПЛИКАЦИИ】- Овие мали нокти имаат големи апликации како што се : обезбедување на хартиените документи и фотографии на плута табла, декорирање на вашиот тросед, мека столица, мек кревет и други мебел, други DIY проекти и така натаму. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】- Бара соодветни алатки како Игла носот клешти и мала тежина капи чекани да ги инсталирате.Не користите чекани, кои се премногу големи или премногу тешки. 【ПАКЕТ СОДРЖИНА】- 30 Pcs × Тапацир Ноктите.Mro Max е професионална снабдувач на хардверски производи.Еве некои класичен стил тапацир tacks.Ако ви се допаѓа едноставно земја стил, не го пропуштите.Ние обезбедуваме внатрешни работи декорација на нокти од различни стилови и големини, кои можат да ги задоволат вашите различни потреби и да ви обезбеди со добра услуга.Ние веруваме дека поголем квалитет и пониска цена може да им помогне на нашите клиенти да заштедат време и пари.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.