MroMax 120Pcs 0.35 Главата Кол Железо, Текстил Нокти, Tacks Антички Метал Круг Палецот Притисни Игли за Мебел Декорација Стол Хардвер Плута Табла Троседот Headboards Црвениот Тон ?
Свеж

MroMax 120Pcs 0.35 Главата Кол Железо, Текстил Нокти, Tacks Антички Метал Круг Палецот Притисни Игли за Мебел

DEN 170.16

Достапно е за нарачката

【ГОЛЕМИНА】- Вкупна Висина : 17mm/ 0.67"; Глава Дијаметар : 9mm/ 0.35"; Капа Висина : 3.6 mm/ 0.14". 【МАТЕРИЈАЛ】- Направен од висок квалитет на железо материјал, површината со electroplated, мазна на допир, фирма и не брус, силен и здрав, не е лесно да ги кородираат, површината е светла како нов и покрај долгорочно складирање. 【ПАМЕТНИ АПЛИКАЦИИ】- Овие мали нокти имаат големи апликации како што се : обезбедување на хартиените документи и фотографии на плута табла, декорирање на вашиот тросед, мека столица, мек кревет и други мебел, други DIY проекти и така натаму. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】- Бара соодветни алатки како Игла носот клешти и мала тежина капи чекани да ги инсталирате.Не користите чекани, кои се премногу големи или премногу тешки. 【ПАКЕТ СОДРЖИНА】- 120 Pcs × Тапацир Ноктите.Mro Max е професионална снабдувач на хардверски производи.Еве некои класичен стил тапацир tacks.Ако ви се допаѓа едноставно земја стил, не го пропуштите.Ние обезбедуваме внатрешни работи декорација на нокти од различни стилови и големини, кои можат да ги задоволат вашите различни потреби и да ви обезбеди со добра услуга.Ние веруваме дека поголем квалитет и пониска цена може да им помогне на нашите клиенти да заштедат време и пари.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.