NuCamper Тактички Прашка Торба Пак, Воена Molle EDC Rover Рамо Прашка Ранец за Мажи Опсег,Лов,Патување,Пешачење (Армија Зелено)
Свеж

NuCamper Тактички Прашка Торба Пак, Воена Molle EDC Rover Рамо Прашка Ранец за Мажи Опсег,Лов,Патување,Пешачење

DEN 311.76

Достапно е за нарачката

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ:Nu Camper тактички торба crossbody е направен од висока густина 900 D Оксфорд & Најлон ткаенина.Издржливи,вода-resistantand носат-отпор, тешки патентите се добро stiched, непречено да ги користат.УДОБНО & LIGHTWEIGH : На прилагодливи прошируваат рамо, рака дизајниран со дише мрежа влошки, дише и удобно, Отстранлив ремени може да се користи на двете лево и десно рамената, и може да се ротира 360°, може да се прилагоди слободно според вашата сопствена ситуација.Густата мрежа поместена назад област и рамо ремени нема да се цеди под тешки вчитување.ПОВЕЌЕ ЏЕБОВИ : Оваа тактичка rover прашка пакет со molle систем има повеќе џебови и прегради, два пред zippered џеб, една од главните zippered џеб, шише за вода на носителот на страна,доволно за додавање во вашата светилка,мобилен телефон, ракавици, шишиња и други EDC предмети.И, На јадицата&циклус на предната страна на Molle Прашка торба,може да се меша и одговараат на вашите омилени парчиња по желба.MOLLE СИСТЕМ : Постојат molle webbing систем на предната и страни.Може да се комбинира со други пакет,можете да приложување на дополнителни пошта или брзини како тактички ранец.МУЛТИ ЦЕЛ : Овој мали тактички прашка спектар торба ќе биде одлична choise како EDC прашка пак,тактички versipack,градите торба,рака торба,торбичка,прва помош комплет.погодна за отворен спортски активности, пешачење,риболов,воена,лов,кампување,патување,велосипедизам.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.