Тактички Прашка Торба Пакет Воена Rover Рамо Прашка Ранец EDC Molle Напад Спектар Торба
Свеж

Тактички Прашка Торба Пакет Воена Rover Рамо Прашка Ранец EDC Molle Напад Спектар Торба

DEN 647.76

Достапно е за нарачката

Војската оди прашка торба се направени од издржлив 900 D polyster, отпорен на вода и висока густина ткаенинаиздржливи.На molle торба е тешка должност се справи со е направен за да се одржи удобно.Пакет : 1*Тактички Прашка Торба.Велкро подлога дизајн го прави тактички торба стилски и динамичен.Molle webbing за прикачување addtional тактички пошта, шишиња со вода и итни tools, и лесно постигнување на нив.Лесен и пространа.Капацитет : 20 L.Двојно дебелина мрежа сунѓерот дизајн на грбот, дише, удобно и има убав шок апсорпција.Прилагодливи и поместена рамо, рака, прави тешка носат удобно и сигурно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.