Moen 95626BN Замена Дел,Брусен Никел
Свеж

Moen 95626BN Замена Дел,Брусен Никел

DEN 1101.36

Достапно е за нарачката

Нивните потреби и согледувања се вози на развој на прекрасен, иновативни производи и технологија што помогне да се направи секојдневните задачи, само малку полесно.Боја : Брусен Никел Prepping за семејни вечери.Замена рачка за полнење.Во Moen, ние се стави на клиентите во центарот на сè, вклучувајќи ја и нашата процес на дизајн.Тоа е вашиот светилиште, приватно место за вас да се развивам од вашиот ден или повторно да се поттикнуваат сами да почнат одново.Се фокусира на деталите со Moen производи, и ќе биде во можност да се прилагодите овој простор - што го прави повеќе стилски, додека размислува на вашиот личен вкус.И со значајни иновации како лесно и брзо тапа инсталација со M-PACT или интегрирани мастило марки на вашата бања прибор ви покажува каде да се вежба со Притиснете & Означи, ќе ви се допаднат како Moen производи донесе не само бескрајни стил можности, но исто така и во побарувачката на функционалност.Вистински Moen дел.И од завршува за иновации на инсталацијата, постојат многу причини зошто Moen е вистинскиот избор за вашата кујна.Од бања потоне чешми и када спојници да бања безбедност и додатоци, Moen има бескрајни производи за да ги собере беспрекорно во вашата бања.Таа треба да дојде како изненадување дека ќе трошат повеќе активни време во кујната од која било друга просторија во домот.Со значајни иновации како што се вода низ вашиот дом следи и контролира со еден стан или совршено топло и запотен врнежи можете да почнете со вашиот глас, ќе ви се допаднат како Moen производи донесе не само во барање на функционалност, но исто така и во најновите технолошки трендови.Туш ќе ве разбуди, ја смирува вашите сетила или релаксира вашето тело - и тоа започнува од минута ќе се чекор во вода.Бранеа Никел заврши обезбедува лесно бранеа топло-сива металик изглед.Од мали, интимни прав соби голем, луксузен господар бањи, мали промени во вашата бања може да направи голема разлика во освежување на еден од најпрометните соби во куќата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.