Премиер-Линија MP54260 Универзална Топла и Ладна Тапа Рачки, 1-5/8 во. Висина, Јасно Акрилик, Делта
Свеж

Премиер-Линија MP54260 Универзална Топла и Ладна Тапа Рачки, 1-5/8 во. Висина, Јасно Акрилик, Делта

DEN 292.56

Достапно е за нарачката

Број на модел : MP54260. Пакет тежината на Производот : 4.3 унци.Тип на производ : ХАРДВЕР се СПРАВИ.Пакет Димензии : 5.31" L x 1" W x 8.27" H. Овие јасни замена рачки се изградени од акрил и излезе јасно во боја.Тие функција топла и ладна боја-кодирани индекс копчиња, и да се лесно да се инсталира.Обично се користи за Делта произлегува.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.