Zussun Печурки Tapestry Пеперутка Tapestry Месечината и Ѕвезда Вертикална Tapestry Естетски таписерии Ѕид Виси за Спална соба (35W X 47H)
Свеж

Zussun Печурки Tapestry Пеперутка Tapestry Месечината и Ѕвезда Вертикална Tapestry Естетски таписерии Ѕид Виси

DEN 309.84

Достапно е за нарачката

Неверојатни материјал : Направен од 100% Полиестер,мека, издржливи, кожата-пријателски, lightweigh.Убава модел : Живописни и јасна шема.Додадете чувство на спокојство на просторијата.Може да се откажам оваа природа уметност tapestry со декоративни tacks или притисни копчиња лесно.Сува чиста или нежна рака мие со ладна вода.Издржливи доволно за двете внатрешна и надворешна употреба, може да се користи како tapestry, tablecloths, ѕид виси, дом украси, пикник листови, плажа shawls, шалови, ќебиња итн.Лесно да се грижи : Машина мие под 30 степен centigrade.Zussun Пеперутка и Цвет Вертикална Tapestry Ѕид Виси, Месечината и Ѕвездите Флорални Таписерии, Беж Wildflower Естетски Tarot Ѕид Tapestry за Дома Декор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.