Arfbear Бохемски Tapestry, Mandala Хипи Популарни Ѕид Виси Tapestry Топло Златен Портокал Плажа Ќебе
Свеж

Arfbear Бохемски Tapestry, Mandala Хипи Популарни Ѕид Виси Tapestry Топло Златен Портокал Плажа Ќебе

DEN 1874.40

Достапно е за нарачката

100% Полиестер. 【ОДЛИЧЕН ДИЗАЈН】 Класичен уникатен популарни бохемски mandala хипи печатени обрасци од страна на advantaged технологија.Топло Злато прави луѓето да се опуштени и топло. 【УПОТРЕБА】 Внатрешна употреба како tapestry, ѕид-виси, bedspread, ѕид уметност, таванот декорација, кревет маска, соба divider, завеса, маса крпа, колеџ dorm декорација или за заштита на приватноста, троседот маска, топло Злато се направи вашиот дом повеќе топло.Отворено како пикник ќебе, плажа ќебе, плажа крпа.Исто така, голем подарок идеја за постарите роднини и пријатели. 【СОВРШЕН МАТЕРИЈАЛ】 Направен од супер мек и кожа-пријателски, трајни и животната средина-пријателски полиестер платно, лесен за чистење и брзо сушење. 【ГРИЖА НАСТАВА】Само ладна вода, рачно миење или благ машина за миење, не кајгана или железо. 【Една година гаранција 】Ние обезбеди поддржан од 100% Пари Гаранција за враќање на,Ние нудиме Бесплатен Замена или Целосна Наплата ако не сте Целосно Задоволни со нашиот ѕид tapestry.Ова е сосема Ризик купи!.Боја : Злато | Големина на : medium-59 x 51 во.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.