Шарени Хипи Mandala Tapestry - Boho Бохемски Таписерии Индискиот Dorm Оркестарот Психоделичен Tapestry Ѕид Виси Етничка Декоративна Уметност - Multicolor - 84 X 54 во
Свеж

Шарени Хипи Mandala Tapestry - Boho Бохемски Таписерии Индискиот Dorm Оркестарот Психоделичен Tapestry Ѕид Виси

DEN 263.76

Достапно е за нарачката

Памук.Увезени.Многоцветни Tapestry Мерки 84 X 54 Инчи Направен од 100% Памук Ткаенини Со Екран Печатени Дизајн на тоа.Нега : Машина за Миење Со Ладна Вода, Нежно Циклус, Нежна Рака Мие Посебно Во Ладна Вода, да се Исуши Во Сенка само.Овој лесен mandala tapestry има една убава етничка сложена Индискиот рачно печатени дизајн на тоа.Оваа прекрасна Дома Декор Парче може да се користи како Tapestry, Ѕид Виси, Bedspread, Ѕидни Украси, Ѕид Уметност, Кревет Маска, Соба Divider, Завеса, Маса Крпа, Колеџ ученичкиот дом, Пикник ќебе и Плажа фрли.Посебна Забелешка : сликите претставуваат вистински производ иако боја на сликата и производот може малку да се разликуваат поради монитор резолуција.Изработени од 100% памук.Мора да се имаат во секое време за сите етнички такт оние.Разноврсна и повеќенаменски.Имаат и естетска и духовна вредност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.