PROCIDA Пакување од 2 Trippy Пеперутка Печурки Tapestry,Сонцето и Месечината Таписерии Ѕид Виси,Мистик Цветни Растенија Црн Ѕид Уметност Виси за Dorm Соба Апартман Соба Оркеста
Свеж

PROCIDA Пакување од 2 Trippy Пеперутка Печурки Tapestry,Сонцето и Месечината Таписерии Ѕид Виси,Мистик Цветни

DEN 383.76

Достапно е за нарачката

【КРЕАТИВНИ TAROT ДИЗАЈН】пеперутка tapestry зема HD технологија на печатење и карактеристики живописни бои и јасна слика.Овој шарен цвет tapestry прави вашата соба полна со виталност.Ве живот, повеќе да се забавуваат. 【НЕВЕРОЈАТНИ МАТЕРИЈАЛ】На пакување од 2 црна позадина печурки ѕид виси се направени од лен, домот tassels на дното, која е мека, кожата-friendly и тешка тежина.Тоа е издржлива, не исчезнува, не бои да му наштети на здравјето на вашето семејство. 【ЛЕСНО се КОРИСТИ и ЛЕСНО се ГРИЖИ】Ние обезбеди виси лост, roping бесплатна и лесна помине за вас, па можете да се откажам оваа печурка на растенијата tapestry лесно.Машина за миење или рака мие, можете исто така да лесно железо тоа на ниска температура.Кајгана не е дозволено.h не е дозволено. 【ДОБРА ГОЛЕМИНА & МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН】совршен подарок за секоја пригода!Пеперутка ѕид оркестарот големина е 13.8 x 19.7 инчи може да се користи за ѕид виси, dorm оркестарот, спална соба, студија соба, дневна соба декорација.Тоа го користи како добар подарок за пријателите и семејството. 【ВНИМАТЕЛЕН ПОДАРОК & ОДЛИЧНА УСЛУГА】сонцето и месечината tapestry постер ќе биде уникатен подарок за вашето семејство, пријатели, па дури и бизнис партнери.Вие не мора да се грижите за по-продажбата на проблемот.Ако имате било какви проблеми со таписерии,ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обезбеди враќање или замена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.