Печурки Tapestry Гроздобер Tapestry Илустративен повикување Шема Tapestry Габа Tapestry Шарени Вертикална Tapestry Ѕид Виси за Соба(51.2 x 59.1 инчи)
Свеж

Печурки Tapestry Гроздобер Tapestry Илустративен повикување Шема Tapestry Габа Tapestry Шарени Вертикална Tapestry

DEN 479.76

Достапно е за нарачката

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Оваа печурка tapestry е направен од еко-заштита на полиестер ткаенини, која е мека и пријателски за вашето здравје и животната средина.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Ова гроздобер габа tapestry содржи сите видови на печурки со илустративен референца зборови, додадете елегантен tassels на дното, уникатен дизајн се направи вашата соба да изгледа класично и подмолна.HD ТЕХНОЛОГИЈА на ПЕЧАТЕЊЕ : На илустративни печурки tapestry зема HD технологија на печатење.На живописни бои и јасни линии покажуваат модерен и долготрајни ефекти.ПРИМЕНЛИВИ ГОЛЕМИНА : големината на габа tapestry е 36" x 48"/91.5 х 122cm; 51.2" x 59.1"/130cm x 150cm; 59.1" x 59.1"/150cm x 150cm; 59.1" x 82.7"/150cm x 210cm; 70.9" x 92.5"/180cm x 235cm.Можете да изберете да се откажам од нив во различни соби.ЛЕСНО се ОТКАЖАМ & се ГРИЖИ : може да висат овој колоритен tapestry со притисни иглички или декоративни tacks лесно.Рака мие или машина мие со ладна вода, железо тоа на пониска температура.Боја : Multicolor A | Големина : 51.2 во x 59.1 во.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.