Прирачник Woodworkers & Ткајачки Tapestry Бел Повлече, Стапалки во Песок
Свеж

Прирачник Woodworkers & Ткајачки Tapestry Бел Повлече, Стапалки во Песок

DEN 508.80

Достапно е за нарачката

100% Поли/Памук Смеса.Направен во САД.Ткаени tapestry бел повлече со tassel. 9 x 41-Инчи долго.Направен во САД.Тивка плажа сцена со инспиративни Стапалки во Песок песна.Се погледне за Прирачник е широка линија на насловна оркестарот, таписерии, ѕид hangings, и повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.