Ambesonne Дрвото на Животот Tapestry, Психоделичен Мистериозна Природа во текот на Ноќта Птици и Риби Дома Уметнички дела, Ѕид Виси за Спалната соба Дневна Соба Dorm Оркестар?
Свеж

Ambesonne Дрвото на Животот Tapestry, Психоделичен Мистериозна Природа во текот на Ноќта Птици и Риби Дома Уметнички

DEN 526.80

Достапно е за нарачката

Полиестер.Увезени. 60 инчи широка x 80 инчи долго - Лесни ткаенини со рака-пораби заврши рабови.Направен во Турција.Машина перат - Студено нежни циклус, Висат да се исуши.Издржливи доволно за двете внатрешна и надворешна употреба.Направен од Висок квалитет 100% полиестер свилен сатен смеса.Многу уникатна.Разновиден.Декоративни.Забава.Карактеристики - Живописни бои, остри линии и јасна слика.Дава елегантен изглед и свиленкаста мека на допир!.Додава голема перспектива - Храбар графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Таписерии се брз и лесен начин за да додадете стилот на вашиот дом, канцеларија, или dorm соба.Се изразат себе си преку создавање на некои стил во вашиот простор.Илјадници дизајни за да одговараат на everyones вкус.Додадете некои Уметност, боја и забава во вашиот живот.Безбеден за деца.Висат со ноктите/игли/селотејп.Не род џеб или хардвер вклучени.Направен во Турција.Таписерии се брз и лесен начин за да додадете стилот на вашиот дом, канцеларија, или dorm соба.Се изразат себе си преку создавање на некои стил во вашиот простор.Илјадници дизајни за да одговараат на everyones вкус.Додадете некои Уметност, боја и забава во вашиот живот.Безбеден за деца.Висат со ноктите/игли/селотејп .Не род џеб или хардвер вклучени.Направен во Турција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.