Adobe Premiere Pro CC Покритие за Apple Магија Тастатура
Свеж

Adobe Premiere Pro CC Покритие за Apple Магија Тастатура

DEN 716.40

Достапно е за нарачката

УРЕДУВАЊЕ ПОБРЗО во Adobe Premiere CC - Вие сега ќе ги имаат сите на кратенки на тастатурата на дофат на вашите прсти.ЗАШТИТА на вашиот Apple Магија Тастатура против нечистотија, прав и spills.ОТПОРЕН на ВОДА и Прашина доказ.СОВЛАДАТЕ сите на кратенки на Adobe Premiere Pro КЗ.Се вклопува Не Нумеричка Apple Магијата на Тастатурата. (Не одговара поголеми Нумерички верзија.).Ослободете ја вашата брзина на Премиерата на вашиот Apple Магијата на Тастатурата.Така ќе љубов уредување во Adobe Premiere Pro CC, но овозможува да се соочиме со неа, ако може да се спаси тони на дополнително време на секоја видео уредување седница и да добијат исти резултати, не би бил тоа голема?Побрзо уредување значи полесно и попродуктивен ден-за-ден искуство за вас.Лесно седи на вашиот Apple Магија Тастатура и лесно да се отстрани.Ја заштитува вашата тастатура од храна и пијалок spills.Го претвора вашиот Apple Магија Тастатура во професионална работна станица.Ве молиме имајте во предвид оваа тастатура поклопецот е компатибилен со Premiere Pro КЗ.Со вашите нови Уредници Клучеви за Adobe Premiere Pro поклопец за вашиот Apple Магија Тастатура, вашите проекти ќе се уредат побрзо затоа што може да поминуваат повеќе време работејќи на вашиот проект и помалку време меморирање на програмата на копчиња.На Уредниците Копчињата на Поклопецот за Adobe Premiere Pro CC вклучува обичај уредување на копчиња за стандардниот изглед на тастатура за Adobe Premiere Pro CC, трансформирање на начинот на кој можете да работат засекогаш.Користење на мулти-боја за печатење процес на уредување на копчиња се колор-кодирани и топлина спои да се обезбеди долготрајна издржливост.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.