Пеперутки, Пчели & Цвеќиња Lovey Џвакање Ќебе Чупка Taggy Плоштадот Сензорни Играчка со Бебе Хартија од Бебе Џек (Цвет во Градината)
Свеж

Пеперутки, Пчели & Цвеќиња Lovey Џвакање Ќебе Чупка Taggy Плоштадот Сензорни Играчка со Бебе Хартија од Бебе

DEN 2222.40

Достапно е за нарачката

Текстура панделки, ткаенини и чупка хартија кои го поттикнуваат тактилни игра.Им помага на децата да развиваат cognitively, социјално и емотивно, преку сетилните интеракција.Панделки се пораби затвори, па малку прстите не се заглавени во циклуси.Направени со микро полиестер дека е поврзан со minky, кадифен руно текстура поддршка која обезбедува на вашето дете со удобност и безбедност.Спарени со играчка линк што може да клип на колички, седиштата во автомобил, или бебето превозници за лесна пристапност.еден Бараат & Најдете играчка за игра, комфор и смирувачки.Направени од страна на две деца земајќи форми, букви и броеви за да се изгради на слики.Нивните цртежи се претвори во ткаенини!.Образовни designs Textured панделки Чупка гуши звуци Панделки се пораби shut Made со трајни, меки ткаенини Прилог играчка линк за да клип за патување.Дете сестра на Џек и идејата зад преземање на нејзините цртежи и претворајќи ги во чувствителен креации!.Сите ние сме за донесување на забава, учење и утеха за деца од сите возрасти.Многу од нашите сетилни ознака ќебе дизајни се создадени од уметноста на две деца, Џек и Бејли, кој се кријат форми, букви и броеви во сликите на ткаенини.Ова создава изглед и се најде запис ќебе дека може да расте со детето и се оди до security објект за годините што доаѓаат.Креирај свој DIY i SPY игра наоѓање предмети дома.Прават оваа семејна активност, и дозволете ни да знам што предмети што вашите деца се забавуваше наоѓање!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Edushape Gummyball Teether
Свеж
Edushape Gummyball Teether
Достапно е за нарачката
DEN 311.76
Оценка на купувачите: