Стенли Наследство Храна Тегла
Свеж

Стенли Наследство Храна Тегла

DEN 1492.80

Достапно е за нарачката

ЛЕГЕНДАРНИОТ СТЕНЛИ ИЗОЛАЦИЈА : Секоја храна тегла со интегриран челик spork има двапати ѕид вакуум изолација за одлична температура задржување.Двапати ѕид вакуум изолација технологија ќе го задржи вашето храната топла или ладна, за неколку часа.ЛЕСЕН ДИЗАЈН : Легендарниот Храна Тегла со Spork нежно се вклопува во вашата рака.Ги носите вашите пијалаци и топла храна без разлика дали надвор во трговскиот центар, фудбал, или парк.ТЕЧЕЊЕ-ДОКАЗ ИЗГРАДБА : Овој класичен храна тегла е рѓа-бесплатно, течење-отпорни, и packable само фрли во вашиот ранец, багажникот, на брод, или страна-седло.На запечатување капак обезбедува вашиот сад останува затворени за да се спречи spills.ОБНОВЛИВИ + ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Оваа храна контејнер доаѓа со spork; замени пластични лажици и предници со обновливи нерѓосувачки челик spork!Оваа храна тегла се одликува со лесен-за-се пополни, широко отворање на устата, која е исто така лесно да се чисти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.