Balancefrom Гума Спакувани Хексадецимален Гира во Парови
Свеж

Balancefrom Гума Спакувани Хексадецимален Гира во Парови

DEN 2013.60

Достапно е за нарачката

Тегови се широко се користи во спортски сали и домови за разни вежби цели, одлична алатка за било целото тело тренингот, или одредени мускулни групи.Висок квалитет на солидна екипа гира спакувани во гума, тегови, ќе трае во текот на годините додека се заштити вашиот подот.Цврст метал хром финиш contoured (ergo) се справува со цел да се вклопи удобно.Текстура се справи обезбедува цврста и сигурна потпора.Шестоаголна форма гума спакувани глави помогне во спречување на тркалање и да се обезбеди полесно складирање.Тегови дојде во парови или синглови на вашиот избор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.