UXZDX Дами Тренингот Фитнес Јога Обука Тегови, Тегови, со Две Раце, Тегови, со Преносни Шишиња со Вода (Боја : A)
Свеж

UXZDX Дами Тренингот Фитнес Јога Обука Тегови, Тегови, со Две Раце, Тегови, со Преносни Шишиња со Вода (Боја

DEN 4805.04

Достапно е за нарачката

Карактеристики : Со две-начин се справи, можете да го користите на леснотија; еколошки ПВЦ материјал, безбедно и сигурно; прилагодливи тежина, може да подобра контрола на тежината на гира.Дизајн : не се лизга се справи со дизајн, удобно, не се лизга безбедност; конкавна дизајн на вода за вбризгување на пристаништето, движењето не е отежнато; со скала, 4-12lb може да се контролира тежината на волја; течење-доказ гума приклучување, силикони течење-доказ прстен, вежбање повеќе мир на умот.Употреба : Жените фитнес, обликување, губење на тежина, убави гради и половината, наменета за жените.Применливи прилики : дома, фискултурна сала, фискултурна сала, базен, море, отворено спортски може да се користи во сите прилики.Користете толпата : женски, фитнес хоби, широко се користи.Со два-начин се справи, можете да го користите на леснотија; еколошки ПВЦ материјал, безбедно и сигурно; прилагодливи тежина, може да подобра контрола на тежината на гира.Дизајн : не се лизга се справи со дизајн, удобно, не се лизга безбедност; конкавна дизајн на вода за вбризгување на пристаништето, движењето не е отежнато; со скала, 4-12lb може да се контролира тежината на волја; течење-доказ гума приклучување, силикони течење-доказ прстен, вежбање повеќе мир на умот.Употреба : Жените фитнес, обликување, губење на тежина, убави гради и половината, наменета за жените.Применливи прилики : дома, фискултурна сала, фискултурна сала, базен, море, отворено спортски може да се користи во сите прилики.Користете толпата : женски, фитнес хоби, широко се користи.Материјал : PVCSize : 36cm*22cm*22cm Color : розова, флуоресцентно зелена, сина, пурпурна, 4 бои се available Weight : 1.2 kg (може да се полнат со вода до 12lb)Скала се прикаже : 4/6/8/10/12 LBProducts вклучува; гира + база.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.