Schildkröt Фитнес Gymnastic Стап, Сет со 1 Стап и 2 Линеарни Expanders
Свеж

Schildkröt Фитнес Gymnastic Стап, Сет со 1 Стап и 2 Линеарни Expanders

DEN 2400.00

Достапно е за нарачката

Должина на : 130 cm.Боја : зелена/црна.Заменливи цевки за мултифункционален употреба во рамките на Schildkrot Фитнес Модуларен Систем.Опис на производот Високо квалитетни фитнес стап (многу стабилна метал) со пена се справи со (ЕВА), должина прибл. 130cm, separable во центарот на стап поради силна метал тема.Rotatable штипки од двете страни со топката лежишта.Во еден висок квалитет полиестер торба со подготви кабелот.Цевки можат да бидат вклучени и да им овозможи разноврсна сила за обука во хоризонтална положба или со еден двострано притисок.Разновиден тренинг алатка за стабилизација и издржливост на целото тело.Exchangeable цевки за мултифункционален употреба во Schildkröt Фитнес модул базиран систем.На Schildkröt-Фитнес модуларен систем се претвора еден производ во комплетна теретана!Сет Содржи : Фитнес род.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.