Vitabath Тело Крем и Тело за Миење на Кожата Влага Дуо Сет (Калинка Bellini Руменило)
Свеж

Vitabath Тело Крем и Тело за Миење на Кожата Влага Дуо Сет (Калинка Bellini Руменило)

DEN 623.76

Достапно е за нарачката

Оваа подобрена Paraben Слободни формула е создаден за да придавам влогови и да го оживее вашата кожа со нашата специјална смеса.Кожата климатизација Витамини : А, Б3, C, E за бања, додадете содржина со млаз вода.Кога вашата кожа е молат за малку повеќе влага, може да се обезбеди во благотворно стил со нашата нова линија на Vitabath тело креми.Овие се ултра богати, супер-хидратантен навлажнувачки креми се клинички докажано за подобрување на влага на кожата, со 82 проценти.Подарок за вашата кожа со крем формула која што е бесплатно на parabens, пропилен гликол, phthalates и боја ВНИМАНИЕ : ЗА ВОЗРАСНИ се КОРИСТИ САМО.За надворешна употреба само.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.