Biodegradable Еко Сјајот Shakers страна на Месечината Сјај - Козметички Био Сјај за Лице, Тело, Нокти, Коса и Усни - 5g - Темно Роуз
Свеж

Biodegradable Еко Сјајот Shakers страна на Месечината Сјај - Козметички Био Сјај за Лице, Тело, Нокти,

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.КОЗМЕТИЧКИ БИО СЈАЈ - Направени во велика БРИТАНИЈА од растително целулоза филм (главно Еукалиптус).ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ - Морски и Почвата Био degradable.Вина Слободни сјаат за сите!.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - аплицираат за користење на нашата палета на Сјајот на Гелови и Одредување на Fixatives за долготраен изглед.Свилен мека чувствуваат (до 40% помек) на кожата во споредба со пластични врз основа блеска.ОГРОМЕН СПЕКТАР - Со 8 буци, 8 парична казна и 8 буци мешавина сорти, Месечината Сјајот нуди огромен асортиман на еко пријателски лабава блеска.ЕТИКА - Сите Месечината Сјајот лабава блеска се вегетаријанци, без суровост и никогаш не се тестираат врз животни!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.