Потеклото Gloomaway Грејпфрут Тело Soufflé
Свеж

Потеклото Gloomaway Грејпфрут Тело Soufflé

DEN 564.00

Достапно е за нарачката

Потеклото Gloomaway Грејпфрут Тело Souffle 6.7 оз.Потеклото Gloomaway Грејпфрут Тело Souffle содржи Грејпфрут да се создаде чувство на оптимизам и едноставноста како целото ваше битие е негува во свилен-мекост.Како да го користите : Масажа над кожата на телото, по бања или туш, додека се апсорбира.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.