KAISHANE Нерѓосувачки Челик Тесто Scraper, Тесто Blender &3-Парче Колаче Машина Поставите,Слободен 3 пластични десерт scraper,Професионални Печење Тесто Tools.
Свеж

KAISHANE Нерѓосувачки Челик Тесто Scraper, Тесто Blender &3-Парче Колаче Машина Поставите,Слободен 3 пластични

DEN 359.76

Достапно е за нарачката

????【ЗАДОВОЛНИ】 - посветени Сме да се создаде сигурен квалитет и пријатен шопинг искуство,така што се обезбедува брз одговор услуги на клиентите поддршка. ????【БЕЗБЕДНО КВАЛИТЕТ】 - тесто scrape и тесто блендер и куки секачи се направи на 304 нерѓосувачки челик, пластични тесто scraper машина направени од храна одделение пластика,BPA free.Дршката на тестото scraper и тесто миксер е составен од гумена рачка и нерѓосувачки челик.Сите тие се храна одделение материјали за да се обезбеди вашето здравје, трајни, не-токсични, еднократно, се безбедни за употреба,helth за вашето тело!. ????【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】 - Удобно се справи со не е лесно да се зафат за дополнителна контрола,beveled рабовите остри доволно за да се намали и да се исецка.Брашно миксер може лесно и брзо да се меша брашно во тестото и нерѓосувачки челик калапи може да се направи во 3 различни големини на dumpling wrappers, бисквити, торти, итн. ????【СЛОБОДНИ ПЛАСТИЧНИ SCRAPER】- Тие се едноставни и многу лесни за употреба и чисти, неговата практична, трајни и повеќенаменски.Одлично за торта декорирање со деца и за целото семејство. ????【ПАКЕТ】 - Вклучуваат 1 парче нерѓосувачки челик Тесто Машина; 1 парче нерѓосувачки челик брашно миксер;3 круг од не ' рѓосувачки челик сечење умира од различни големини;3 парчиња слободни различни форми Пластични Тесто Scraper Машина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.