Тесто Блендер и Тесто Машина, од не ' Рѓосувачки Челик Клупата Scraper Сет за Кујна Печење
Свеж

Тесто Блендер и Тесто Машина, од не ' Рѓосувачки Челик Клупата Scraper Сет за Кујна Печење

DEN 311.76

Достапно е за нарачката

Ова тесто blender поставите доаѓа со еден од нерѓосувачки челик тесто blender, еден од нерѓосувачки челик тесто машина.Со мешалка и машина се направени од 430 нерѓосувачки челични ножеви, полипропилен пластична рачка, лесен за чистење, машина за миење садови безбедно.Тесто blender спецификации : 12cm x 10.3 cm×4.5 цм, се справи со должина : 10.3 цм, тежина : 95g.Тестото машина спецификации : 15cm×12.2 см (ширина на сечилото е 8.5 cm), Тежина : 171g.Со пет ножеви, тестото blender може да се вклопуваат брашно, шеќер, џем, крем или прашок за пециво брзо и темелно.Тестото машина минува низ путер или тестото лесно и уредно, исто така, може да се користи за да се намали бонбони, сека лук или намали зеленчук.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.