3pcs Тесто Blender Сет, Печива Машина Нерѓосувачки Челик, Печива Scraper & Бисквит Машина Професионални Тешки-Должност за Печење Тесто Алатки со Ергономски Мек Зафат се Спра
Свеж

3pcs Тесто Blender Сет, Печива Машина Нерѓосувачки Челик, Печива Scraper & Бисквит Машина Професионални Тешки-Должност

DEN 455.76

Достапно е за нарачката

✅ УДОБНО И НЕ се ЛИЗГА ДИЗАЈН : Ако го цениме убаво дизајниран работи, овие кујнски алатки се обврзани да леле вас; Одликувајќи се со МЕК ЗАФАТ се СПРАВИ со што го прави овој тесто блендер и тесто scraper погоден и лесен за различни рака големини, и најдобро од сè е дека тие НЕМА ДА се ЛИЗГА дури и ако ги одржи со влажни раце; тоа би Можело да биде било подобро.Тоа е толку едноставно!ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 x Тесто Blender 1 x Тесто Scraper 1 x Бисквит Машина Set Notes : стегачот што доаѓа заедно со машина помага да се задржи сите 5 секачи заедно кога не е во употреба, со што за лесни за складирање.Машина за миење садови Безбедно – Исчистете ги со топла вода и благ детергент, или да ги стави во вашата машина за миење садови машина.✅ ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ ТЕСТО МАШИНА СЕТ : Некогаш си посакувал за РЃА ДОКАЗ за печење тесто алатки поставите дека нема да се скрши лесно; за Разлика од многу други тесто scraper и тесто blenders со низок квалитет, ова е изработена од силни и издржливи ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК материјал кој е совршено безбеден и сигурен, и тоа нема да се прекине и да се наведнуваат како другите.Направен од тешки-должност нерѓосувачки челик материјал кој нема да рѓа, дизајнирани да траат со години да дојде.Дали сте во потрага за нешто што ќе ви помогне да каша компири, направи сосови или намали предмети без да се трошат толку многу време и напор?Уморни од mashing најстудените путер во брашно користење на вилушка и нож?Треба нешто безбедно и издржливи дека можете лесно може да се одржи без да бидат тешки?Ако вашиот одговор е ДА, тогаш ПРЕСТАНАТ да БАРААТ, бидејќи овој сет од 3 парчиња е само она што ви треба за вашиот печење потреби!Одличен Квалитет – Прецизни тесто сечење сега е полесно од кога и да било.На бисквит/колаче машина доаѓа во 5 различни големини (4,5,6,7,8 cm)Нашата мисија е да ви даде 100% задоволство, па не чека и ЦЕЛ СЕГА!. ✅ МУЛТИ ЦЕЛ СЕТ : Идеална за правење колачи, doughnuts, тестенини, бисквити, scones, shortcake, фондан crumpets, курви, пита со кора или едноставно да ги користите за да се исецка мека овошје и зеленчук, divvy до путер, каша до храна за бебиња, мазна мрзнување на колачи или да ја користите како мини торта lifter; можностите се бескрајни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.