Cozhome Бисквит Машина за Печење алатки,од не ' Рѓосувачки Челик Тесто Scraper,Тесто Blender & Бисквит Машина Сет (4 PC/Set), Професионални се Пече Тестото Дома Алатки,Кујна Utensil Се?
Свеж

Cozhome Бисквит Машина за Печење алатки,од не ' Рѓосувачки Челик Тесто Scraper,Тесто Blender & Бисквит Машина

DEN 575.76

Достапно е за нарачката

КОРИСНИ МЕРЕЊА и тоа : "инчи/ см" мерења јасно означени на површината на тесто машина и секој бисквит машина.МАТЕРИЈАЛ : 18/8 Нерѓосувачки Челик, НЕМА рѓа, лесен за чистење & машина за миење садови безбедно.Ќе бидат шокирани од висок квалитет, се сече низ тешко или леплива тесто со леснотија.ТЕШКИ & НЕ се ЛИЗГА : Нерѓосувачки Челик тесто scraper и тесто blender имаат гума не се лизга се справи со тоа е ергономски дизајниран за вас што вашиот полесно се пече.КАРАКТЕРИСТИКИ : Бисквит Машина со 5 различни големини може да ги исполни вашите различни потреби.На дијаметри се 4,5,6,7,8 cm (1-5/8, 2-3/8, 2-3/4 , 3-1/4).Тие може да се намали бисквити од различни големини.На Тесто Блендер со добар дизајн може да се меша путер и други состојки за брзо и рамномерно, и Тестото Машина може да биде рамномерно се меша со намалени scraper.Уживајте во Вашиот Забава на Печење.Оваа печење тесто алатка поставете ги задоволува основните треба за вашиот печење.Тоа го направи вашиот печење напори многу полесно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.