2 Парчиња Тесто Машина Тесто Blender Издувам Цветаат Кромид Машина, За Тесто Листови Bagel Машина Тесто Blender Concha Машина Кујната, Исто Така, Авокадо Masher Тесто Scraper Тесто Под?
Свеж

2 Парчиња Тесто Машина Тесто Blender Издувам Цветаат Кромид Машина, За Тесто Листови Bagel Машина Тесто Blender

DEN 1792.80

Достапно е за нарачката

5 oz Great Подарок ideawe се толку сигурни во нашите производи кои ние ги поддржуваме со политика на враќање и помош за било каква загриженост во рок од 24 часа".Метална рачка е многу побезбеден од пластични и лесни за оние со артритис.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.