Кујнски Иновации FBA_KI-100102 Совршен Пита Blender, Печива Машина-Најдобар во Класа-не ' Рѓосувачки Челични Ножеви со Ергономски Рачка-Црвена, Мали
Свеж

Кујнски Иновации FBA_KI-100102 Совршен Пита Blender, Печива Машина-Најдобар во Класа-не ' Рѓосувачки Челични

DEN 215.28

Достапно е за нарачката

Најдобар во класа со неспоредлив квалитет и функција; 98% одобрување оценка од Готвење Клуб на Америка; се Користат од страна на професионалци и готвење училишта од целиот свет.Разновиден; на оваа blender е совршен за пити, scones, streusel, mashing банани, боровинки и друго овошје, пилешко тенџере пити, месни пити и повеќе.Квалитетот на изградба кој е изграден минатата; солидна нерѓосувачки челик тревите се рака заварени; удобно, ергономски и не се лизга гумени се справи со не е лесно да се одржи за совршени резултати.Машина за миење садови безбедно, храна безбедно и градеа за да траат цел живот.Мешање на суво и влажно состојки.Совршен за тесто, streusel и мешање бисквит doughs.Мешање и mashing мека овошје и зеленчук.Одлично за пилешко и значи пити.И многу повеќе!.Машина за миење садови безбедно.Совршен тесто во 60 секунди.Се користат од страна на професионалци и готвење училишта од целиот свет.Нерѓосувачки челик изградба.Патентирана дијамант во облик на ножеви за напор мешање.Храната на безбедни и BPA free.Доаѓа во две бои – Црна или Црвена.Кујнски Иновации прави да се меша состојки напор со својата Совршена Пита Blender.На blender е составена од квалитетни градежни материјали кои се изградени минатата; цврсто не ' рѓосувачки челик тревите се рака заварени и удобно, ергономски и не се лизга гумени се справи со не е лесно да се одржи за совршени резултати.Нема потреба да се пред-коцка путер или pre-микс вашиот суви состојки, само фрли состојки сите заедно и да се дојде до мешање! .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.