Annkey 3pcs Нерѓосувачки Челик Клупата Scraper, Тесто Blender, Возен Pin Не-Стап Тесто Тесто Машина Сет Кујнски Алатки за Печење
Свеж

Annkey 3pcs Нерѓосувачки Челик Клупата Scraper, Тесто Blender, Возен Pin Не-Стап Тесто Тесто Машина Сет Кујнски

DEN 455.76

Достапно е за нарачката

Annkey Печење Тесто Поставете го Тестото Scraper, Тесто Blender, Возен Pin за Куки, Леб, Фондан, Печива, Пица, Dumpling Трајни Нерѓосувачки Челик Возен Pin : Карактеристики : Направи на безбеден нерѓосувачки челик материјал, издржлив, лесен, без лепливи брашно.Мерка водич и инчен-означување скала, лесен за употреба.Димензија : 15.Креирајте го вашиот вкусни колачи, бисквити, crusts, пици, тестенини. 【Клупата Scraper】Може да се користи за пренос на храна и намалување на колаче тесто, колачи тесто, sectioning пита crusts, сечкање салата и зеленчук, како и griddle скара додатоци.62 инчен x 4.Големина : 5.Не-стап површина за лесно чистење, перење со топла сапуница вода или фрли во машина за миење садови, како и. 【Возен Pin】Завршница од нерѓосувачки челик, лесни и трајни, не се апсорбира било мириси како дрво ролинг игли.Со мерката водич и инчен-означување скала. 【Премиум Квалитет】тестото scraper, blender и возен pin се направени на професионални здрав нерѓосувачки челик, лесни, не-стап брашно, лесно чистење со вода и зачувај вашето време.Домашната кујна или двор скара употреба.токму распоредени освен тесто, тешко путер, печива и повеќе.87 инчен x 4. 【Тесто Blender】блендер со 5 ножеви за лесно мешање на путер, јајца, брашно и вода.Одлично да се исецка овошје и мека зеленчук или ореви, каша до храна за бебиња, направи фудбалскиот, guacamole и кифла врвот.【3 Pack Печење Алатка Поставите】Овој сет совршено ги вклучува сите алатки за правење тесто леб : 1 x тесто блендер; 1 x клупата scraper; 1 x 15.Големина : 3.Тестото Scraper Карактеристики : Одлични за сечење колаче тесто и слатки тесто sectioning пита crusts, сечкање салата и зеленчук, како и griddle скара додатоци.ЗАБЕЛЕШКА : БИЛО КОЈ КВАЛИТЕТ НА ПРОБЛЕМОТ НА ПРОИЗВОДОТ, ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДАТ СЛОБОДНИ ДА КОНТАКТ ПРВО, НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА ДА ПОМАГА НА ВАС.5 инчен Апликација : roll колачиња, пити, бисквити, пица crusts, фондан, печива, tortillas, кнедли и повеќе.Неговото рамно завршува, исто така, може да се користи за мелење зачини, го скрши мразот или ореви, muddling билки, mashing се вари компирот, кршејќи лук, да tenderize месо итн.Погоден за про бејкер и почетниците.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.