Нерѓосувачки Тесто Blender Тесто Blender - Слаткарска Машина Путер Машина Тесто Blender Машина Тесто Машина За Печење Тесто Секачи За Печење Тесто Blender Алатка Тесто Blender Тесто
Свеж

Нерѓосувачки Тесто Blender Тесто Blender - Слаткарска Машина Путер Машина Тесто Blender Машина Тесто Машина

DEN 527.76

Достапно е за нарачката

Нерѓосувачки челични ножеви лесно да се намали путер и скратување во суви состојки, удобна рачка со мек зафат што совршено се вклопува мали до средни раце - плус тоа нема да ве направи уморни по користење.На трајни полиран не ' рѓосувачки челик жица ножеви се подебели и посилна од нашите конкуренти за печење тесто и прибор.Широка, мека, не-се лизга се справи со апсорбира притисок.Користете го за повеќе од само сечење путер : сека овошје, зеленчук и ореви, каша до авокадо или јајце салата, направи вкусна guacamole, salsas, кифла toppings и храна за бебиња.Дебела ножеви : 5 остар, дебела и силна ножеви нема да се наведнуваат или пауза со замрзнати или фирма состојки; криви дизајн на ножеви се промовира лулка движење за оптимална ефикасност, па можете да лесно се вклопуваат заедно тешко состојки во меки наслаги, широка, мека, не-се лизга се справи со апсорбира притисок.машина за миење садови безбедно.Суровини и материјали на производите доаѓаат од Аргентина, каде што економската ситуација е тешка, па цената е многу убава.Удобно Handle High Квалитетни Нерѓосувачки Steel Thick&Здрав Blades Has 5 Ножеви.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.