Тестото Wisk Печење, Нови Нерѓосувачки Челик Тесто Blender, Здрава Тесто Машина, за Тесто Тесто
Свеж

Тестото Wisk Печење, Нови Нерѓосувачки Челик Тесто Blender, Здрава Тесто Машина, за Тесто Тесто

DEN 218.16

Достапно е за нарачката

Тоа не е како тесто машина со кружни проводници.И тоа е, исто така, многу издржливи, така што не ќе се скрши, виткајте или ' рѓа.78 инчен Висина : Околу.45 инчен Справи со Должина : Околу.Постојат пет силна ножеви на нашиот тесто машина, тие имаат остри рабови и се убаво место помеѓу секој друг, па тие парче и се вклопуваат лесно.Метални страни се рамни и здрав, па кога тесто или тестото се појавува меѓу тревите не оди во секоја насока.На тревите не виткајте, во најмала, па дури и кога се туркаат надолу на нив или извртување на нив.Функција : Нашата тесто машина е, направени од храна одделение како и високо-квалитетни нерѓосувачки челик, многу здрава и безбедност за да се користи како кујна алатка.Пет силна тревите се единствени во форма, и тие имаат остри рабови и се е рамно на страни, па тие парче и се вклопуваат лесно.Метални страни се рамни и здрав, па тестото или тесто може да up меѓу тревите.Непречено се справи со е убаво и исклучително удобен и лесен за контрола и употреба.Метални страни се рамни и здрав, па кога тесто или тестото се појавува меѓу тревите не оди во секоја насока.Тоа не е како на дрвени тесто машина, тоа може да ви помогне да заштедите многу енергија и многу лесно да се чисти.98 инчен Тежина : Околу.Пет силна тревите се единствени во форма, и тие имаат остри рабови и се е рамно на страни, па тие парче и се вклопуваат лесно.На тревите не виткајте, во најмала, па дури и кога се туркаат надолу на нив или извртување на нив.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Прикажува како слика Ширина : Прибл.Дршката е мазна и исклучително удобен и лесен за контрола и употреба.Непречено се справи со е убаво и исклучително удобен и лесен за контрола и употреба.Нашите тесто машина не е само практична тесто машина, но, исто така, тестото мешалка или со миксер.Нашите тесто машина е, направени од храна одделение како и високо-квалитетни нерѓосувачки челик, многу здрава и безбедност за да се користи како кујна алатка.Тоа е добра кујна алатка за вас.И тоа е, исто така, многу издржливи, така што нема да се скрши, виткајте или ' рѓа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.