Ader Прилагодливи Тежина Вест
Свеж

Ader Прилагодливи Тежина Вест

DEN 1917.60

Достапно е за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Додавање на тежина вест прилагодливи 1 Lb - 23 Lbs (многу потенок, ве молиме видете страна на сликата).Се вклопува 10 блокови 1kg(2.15 lb)/ea.дури и тежина дистрибуција.Прилагодливи велкро затворање.Тешки засилен најлон. 20" од врвот до дното и 4" по секоја рамо. 15" широк во рамениците, 5" широк во половината и 12" на задната страна на половината.Бродови на сите 50 Држави, APO, FPO, и P. O. Кутија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.