Grizzly Enforcer Поместена Кожен Појас 6-Инчен
Свеж

Grizzly Enforcer Поместена Кожен Појас 6-Инчен

DEN 911.76

Достапно е за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Кожа.Увезени.Се КОРИСТИ од СТРАНА НА ДОБРИТЕ ДА се ЗГОЛЕМИ MAX : Нашата тежина појаси се користи од страна на професионално тело градители низ светот за да помогне да се обезбеди стабилност и зголемување на износот на тегови тие може да се укине без повреди.МИНАТАТА ТЕЖИНА ПОЈАС ЌЕ КУПИ : Нашата појаси се изградени за добрите надвор од висококвалитетна кожа и челик да биде трајно и не носат надвор, како ремени направени од поевтини материјали.НЕ КОПА ВО : нашата тежина појаси се направени со дебели соочи и флексибилни вистинска мека кожа & најлон за да се обезбеди поддршка без да копа во колковите или назад.ВО БИЗНИСОТ ОД 1985 година : За 30 години Grizzly Фитнес има обезбедено во светот bodybuilding заедница со производи од највисок квалитет и трајност.Ние стоиме зад она што ние го продаде, и ќе биде тука да ве поддржиме.Grizzly Фитнес Enforcer 6" Поместена Вистинска Кожа Про Тежина Појас за Мажите и Жените се Користи од страна на Добрите Дебели Трајни Кожа со Двојно Крои Поместена и Прилагодливи за Удобност Стабилизира вашиот Долниот дел на Грбот за време на Дигање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.