ZYLXH Прилагодливи Дигање Половината Назад Поддршка Појас за Мажите и Жените Тренингот Појас Girdles за Салата Тегови Фитнес Powerlifting Гира Обука Lumbar Ремени Кревање Поддрш
Свеж

ZYLXH Прилагодливи Дигање Половината Назад Поддршка Појас за Мажите и Жените Тренингот Појас Girdles за Салата

DEN 456.00

Достапно е за нарачката

Всушност, оваа тешка должност фитнес појас се одликува со прилагодливи, двојно prong ролери тока да остане во место додека сте виткање, кревање, кои клечат и се протегаат.Нашата моќ-укинување појас е опремен со индустриски одделение, ' рѓа доказ челик тока за да се поттикне силна стабилност, сила, и да се обезбеди соодветен појас за прицврстување на поддршка и утеха.Детали за производот : Унисекс (Мажи и Жени)Материјал : Cowhide Size : M, L, XLWidth : 6 in Product Име : Професионални Cowhide Дигање Појас.Овој материјал е специјално користи поради мека и нежна својства поседува.На тока квалитетот гарантира дека тоа ќе последните години со вас, без да го дават на било рѓа и tarnishing.На тежина-укинување појас е произведен за природни облини на грбот и стомакот област, за да се затвори, удобен одговара дека облоги на стомакот, ефикасно, без притисок, болка и замор обично поврзани со дигање и сила за обука.Тоа не е важно ако сте на две-време Крст Обука или човек шета во салата за прв пат во вашиот живот, поддршка на вашиот долниот дел на грбот е од суштинско значење за вашиот јадро сила и вашата способност да останат физички здрав.На тежина-укинување појас е неспоредлив со вистинска кожа квалитет кој совршено помага во squats, моќ кревање и мртвите лифтови.Кревање појас е зајакната со многу издржливи Cowhide материјал за издржливост.Целокупната надворешност сведочи стилски и трендовски изглед.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.