AquaJogger Вежба Форма Појас
Свеж

AquaJogger Вежба Форма Појас

DEN 1284.48

Достапно е за нарачката

Aqua Jogger е лидер во aquatics вежба.Го одлага тело вертикално во вода.Квалитетот на изградба и многу издржливи.Го одлага тело вертикално во вода на рамото ниво за ефективна, ниско влијание тренингот.Еластични, затворени-cell пена нема да апсорбираат вода, се суши брзо и отпорен на хлор-штета.Патентирана, contoured дизајн поддржува и зајакнува долниот дел на грбот.Стеснува на половината за удобност и слобода на движење.Карактеристики брзо ослободување тока и custom-ткаени еластичен појас.Тонови стомачните мускули се должи на континуираната употреба на стомачните мускули за одржување на правилна положба на телото.e.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.