YEQIN 6 Парчиња Машина за Шиење Игла Threader Автоматско Threader Брз Шиење Threader Игла Провира Алатка за Машина за Шиење Авто Threader Игла Промени, Има Игли Цврсто, Сина и Бела
Свеж

YEQIN 6 Парчиња Машина за Шиење Игла Threader Автоматско Threader Брз Шиење Threader Игла Провира Алатка за

DEN 237.60

Достапно е за нарачката

【Моќна функција】 : автоматско игла threader е дизајниран да тема во случаи на слабата светлина или визија, и ќе се најде на тема поминува лесно преку очите на игла; Кога вметнување на игла, ја држи игла во место за да се спречи тоа од паѓање при промена на игли. 【Применливи тип】 : овие машина игла threaders се погодни за сите видови на апарати за домаќинство машини за шиење, која може да ви помогне да ја промените темата брзо, тие се исто така погодни за некои стари машини за шиење. 【Издржлив материјал】 : овие машина игла inserters се изработени од квалитетна пластика и метал, здрав, носат-отпорни, и трајни, не е лесно да се скрши, обезбедува долгорочна употреба. 【Соодветна големина】 : секоја игла провира алатка мерки за 7.5 cm/ 3 инчи во должина и 1 cm/ 0.4 инч во дијаметар, соодветна големина го прави лесен и лесен за ракување. 【Ќе добиете】 : пакетот вклучува 2 пакети на машина за шиење игла threaders, со англиски настава за да можете да се разбере како да се користи полесно, кој може да ви помогне многу.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.