HEEPDD Игла Threader, 2-во-1 Жица Јамка DIY Игла Threader Бод Вметнување Рака Машина за Шиење Алатка Игла Threader Трајни производи за Домаќинството за Шиење Алатки Дизајнирани за Mendi
Свеж

HEEPDD Игла Threader, 2-во-1 Жица Јамка DIY Игла Threader Бод Вметнување Рака Машина за Шиење Алатка Игла Threader

DEN 138.96

Достапно е за нарачката

Две-во-едно Threader-Две-во-едно threader функционира како еден вид на жица машина, која е лесно да се оди преку сите видови на игла очи, особено одлична за игли со мали око и gerat за рака-крои везана.Долго Време се Користи -Право со pratical adoptability, неговото високо квалитетни пластични материјал може да ги задржи своите високи перформанси за долг животен век.Игла Threader-Оваа игла threader е мини и мода големина.Тоа лименки ви помогне да се протнете игла, го прави многу полесно.Тоа е погодно, трајни, практични, таков вид на threader е пренослив и лесен за употреба.Широка Примена-За двете рака и машина за шиење проекти.Исто така одлична за изработка на накит, stringing монистра и отстранување на lint од машина за шиење.Тоа е многу корисно за луѓе со замаглени очи и тоа може да се реши провира проблем.Шиење Алатка-Идеал и практичен подарок за оние кои се заинтересирани за шиење работа.Оваа threader е лесен за употреба во практичниот живот, што го прави самата добива голема популарност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.