NX Градина 2 Поставува 3 Компјутери/Set Боја Threaders ABS Пластика Еластична Бенд Threader DIY Облека, Прибор за Шиење
Свеж

NX Градина 2 Поставува 3 Компјутери/Set Боја Threaders ABS Пластика Еластична Бенд Threader DIY Облека, Прибор

DEN 525.60

Достапно е за нарачката

Материјал : направен од високо-квалитетни пластични, издржливи.На threader може лесно и брзо да се стави тесни еластична бендови, панделки, drawstrings, кабли и торба кабли во ракавите.Еластична Threaders може да остане еластична и лента од извртување и snagging.Светла и светли бои за зголемување на забава на вашиот програмирање.Ние сме посветени на обезбедување на најдобри производи и услуги.Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.