AKOAK 55 Count/Set Мулти-големина од не ' Рѓосувачки Челик Големото Око Рака Замав Игли Сет со Threader
Свеж

AKOAK 55 Count/Set Мулти-големина од не ' Рѓосувачки Челик Големото Око Рака Замав Игли Сет со Threader

DEN 103.44

Достапно е за нарачката

Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик + Пластика.Големината на игли се различни.Threader Боја Ќе Испрати Случаен Избор.На threader го прави полесно за провира,погодни за рачно или со машина за шиење.Удобен,различни комбинации на иглата може да ги исполни вашите различните потреби - Погоден за предиво и шиење работи : вез,darning,quilting,изработката,итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.